O NAS

Miejsca Twórcze rozumieć można dwojako, to miejsca w sensie terytorialnym, geograficznym oraz miejsca w sensie duchowym, rozwojowym znajdujące się w każdym z nas niezależnie od czasu i przestrzeni. Działamy od 2014 roku. Przez ten czas stworzyliśmy Miejsca Twórcze, w których główną ideą jest wspólne kreatywne działanie. Pod tym pojęciem mieszczą się wszelkie przejawy kreatywności wychodzące poza ramy powszechnie nam znanej tradycyjnej formy edukacji, dotyczy to w szczególności osób, pragnących nieustannego, ciągłego rozwoju. Stworzyliśmy przestrzenie, w których możliwe jest przyjrzenie się swoim reakcjom i emocjom w kontaktach z ludźmi. To bezpieczne miejsca na wyrażanie swoich potrzeb, pragnień, celów i uczuć. W nich poznasz swoje zasoby i ograniczenia. Wszystko to po to, aby bardziej świadomie budować autentyczne relacje z ludźmi, by móc sprostać coraz to nowym zadaniom stawianym przez życie. Organizujemy warsztaty o bardzo urozmaiconej tematyce i w różnych miejscach, ale cechą wspólną tych wydarzeń jest wewnętrzny rozwój i realizacja niezbadanych pokładów kreatywności drzemiących w każdym człowieku niezależnie od wieku. Nasze Miejsca to miejsca aktywności, znaleźć je można tam, gdzie chcemy zrealizować nasze idee. Powstały dla rozwoju, integracji sztuki, nauki, rozmaitych form terapii. U nas możesz uczestniczyć we wspólnym graniu, słuchaniu, działaniu, odbieraniu, malowaniu, spontanicznym rysowaniu, by w naturalny sposób przebudzić wewnętrzną siłę kreacji znajdującą się we wnętrzu każdego człowieka. Nasze Miejsca to dla nas to sposób na spotkanie, poznanie i odczuwanie siebie. To Miejsca dla nauki i poznania, aby lepiej zrozumieć otaczający świat. To Miejsca dla warsztatów artystycznych, przyrodniczych i rozwojowych.

Miejsce Aktywności Twórczej_Kosobudki 3

To otwarty, gościnny dom, znajdujący się w Sercu Puszczy Rzepińskiej, na terenie Obszaru Natura 2000. Dom w którym lubimy gościć innych by dzielić się naszym doświadczeniem. Można tu mile i bez zobowiązań odpocząć od zgiełku, zjeść dobre, niepowtarzalne wegetariańskie jedzenie. Zauroczeni pięknem miejsca, jego historią, niepowtarzalną przyroda i panującym tu spokojem, wybraliśmy je na miejsce warsztatów służących własnemu rozwojowi. To również miejsce, gdzie oprócz organizowanych przez nas warsztatów można przyjechać z własną grupą i realizować swoje pomysły na kreatywny rozwój.
Więcej na:

www.kosobudki.pl

https://www.facebook.com/kosobudki/

Miejsce Aktywności Twórczej_Dąbrówka 3

To miejsce niedaleko Poznania, oferujące działania z rozmaitych obszarów aktywności. Łączące działalność warsztatową z poznawaniem i doświadczaniem przyrody. Wykształcenie w sobie zmysłu środowiska, wyzwala w człowieku procesy prowadzące do osiągnięcia świadomości ekologicznej. Środowisko należy przeżyć i doświadczyć jako zasługującą na ochronę przestrzeń życiową, natomiast przyjazne dla otoczenia zachowanie powinno się wykształcić jako oczywista nie wymuszona postawa. Zbliżenie się do przyrody wymaga czasu, wolnego czas. Prawdziwego związku trzeba chcieć. Odnosi się to zarówno do relacji międzyludzkich jak i kontaktu z przyrodą.

Więcej na:

https://www.facebook.com/miejscatworcze/