MIEJSCE AKTYWNOŚCI TWÓRCZEJ_KOSOBUDKI 3

Myślisz o chwili wypoczynku w Hotelu Tysiąca Gwiazdek? W przepięknym otoczeniu lasów, łąk torfowisk i ogrodów? Myślisz o twórczym spędzeniu czasu na warsztatach artystycznych z profesjonalnymi wykładowcami, terapeutami, artystami?

Kosobudki to otwarty, gościnny dom, w którym lubimy gościć innych by dzielić się naszym doświadczeniem. Można tu mile i bez zobowiązań odpocząć od zgiełku, zjeść dobre, niepowtarzalne wegetariańskie jedzenie, przygotowywane przez gospodarzy w relaksującej atmosferze, gotowane na tradycyjnej kuchni opalanej akacjowym drewnem, poczuć smak chleba z własnego wypieku, na prawdziwym zakwasie. Skosztować oryginalnej herbaty indyjskiej ze smakowitym domowym ciastem. To miejsce, które sprzyja odzyskiwaniu energii. To brama w Sercu Puszczy prowadząca do innych, nowych rzeczy, umiejętności, do wnętrza siebie. To miejsce, gdzie możesz być w kontakcie ze sobą samym, zdobyć nowe doświadczenia, nauczyć się czegoś nowego, poznać pasje innych.

Panuje tutaj niewyobrażalna cisza, wzbogacona głosem otaczającej przyrody. Jest to miejsce dość rzadko zaludnione, pełne dzikiej zwierzyny. Największy skarb, to czyste powietrze, cisza i spokój. To raj dla grzybiarzy. Pełno tu czerwcowych kurek, później wszystkich innych odmian grzybów, borowików, podgrzybków, maślaków, jagód, poziomek. Ścieżki i drogi to również raj dla rowerzystów. Obok domu przepływa rzeczka Pliszka, latem stanowi kolejną odsłonę domu, jest jest właściwie częścią domu, kolejnym jej pokojem. Na jej brzegu znajduje się niewielka plaża i pomost-taras, który czasem staje się miejscem wypoczynku, czasem miejscem dla warsztatów. Niedaleko leży niewyobrażanie czyste jezioro, jest tu leśne kąpielisko, czasem spotkać można nurków, którzy fotografują podwodny świat tego uroczego jeziora.

Kosobudki to również miejsce, gdzie oprócz organizowanych przez nas warsztatów można przyjechać z własną grupą i realizować swoje pomysły na kreatywny rozwój.

Dom dysponuje miejscami noclegowymi, ogrodem pełnym zakamarków i miejsc odpoczynku, rzeka Pliszka to piękna przestrzeń do wypoczynku i ukojenie dla zmysłów o każdej porze roku. W pomieszczeniach gospodarczych są pracownie plastyczne, miejsca warsztatowe, obok domu miejsce na ognisko.

Więcej na: www.kosobudki.pl oraz www.facebook.com/Kosobudki-3

Zapraszamy do obejrzenia dokumentacji fotograficznej warsztatów, które odbyły się w tym miejscu

2014

2015

2016

2017

2018